Proč bylo třeba zabít Babiše

21. dubna 2018 v 10:17 | donPepe |  Tvorba
Červen 2025

Dnes je ten den, po roce a půl příprav a přetvařování, neustálých prověrek a kádrování. Všechny ostatní pokusy selhaly. Zůstal jsem sám, jiný pokus nebude, vše musí klapnout. Pravděpodobnost přežití je velmi malá. Dcera je v bezpečí za oceánem a já jsem se již smířil se svým úkolem a osudem. Nikdo jiný není. I když se nezhroutí celý systém, aspoň ne hned, tak spravedlnosti bude učiněno za dost.
Jak to všechno mohlo dojít až sem ? Tak daleko ? Copak to nebylo zřejmé už od počátku ? Nebylo, vše začalo plíživě. Trestně stíhaný premiér se dnes jeví jako prkotina. Blíží se volby a hnutí ANO má preference přes 70 procent, aspoň podle závislých médií. Ano, dnes už žádná nezávislá média nejsou. Konkurenci představují nastrčená Hnutí mladých a ČSSD, která jako jediná z původních stran zůstala. Ostatní byli po finančních procesech zrušeny a zakázány. Jo, ČSSD asi přežije vše, i když v podstatě jde o skomírání v závěsu. Ale žijí, podílejí se na moci a Babiš jim hází drobečky a poslušné ovečky mu nadšeně tleskají. Centrálně blokovaný internet a sociální sítě plné nastrčených konfidenstkých profilů hledají každičkou negativní informaci o vládnoucí straně, informace předávají bezpečnostní službě a lidé se pak přemístí do vazby a na následnou převýchovu do agrárních družstev. Serfovat po nezávislých zahraničních serverech si může dovolit pouze zkušený hackeři. Vše se zaznamenává, třídí, vyhodnocuje. A úřednické složky zasahují a postihují.
Volební období 2017-21 byla ještě docela sranda, tanečky kolem vlády-nevlády v demisi, postupné ovládnutí všech komisí a dozorčích orgánů. Klíčový konec a prosazení tzv. Finančních dekretů, Protiteroristického zákona a Důchodové reformy, nezbytná a skvělá zvládnutá PR propaganda a bohorovost občanů přesvědčených, že žádná totalita a nesvoboda se nemohou přece vrátit. Babiš nelhal v jedné věci, stát chtěl vždy řídit jako firmu. Svou firmu. Když nesouhlasíte s vedením firmy, můžete dát výpověď a odejít. Jak se vypořádat s nepohodlnými "zaměstnanci" svého státu ? Prosadit správné zákony.
Neškodně vypadala Důchodová reforma. Měla zajistit spravedlivý důchod pro všechny, pobytové a zdravotní služby. No, nekupte to. Skrývala se za tím snaha získat co nejvíce voličů a nadpoloviční většinu v parlamentu. Nebylo to poprvé, co diktatura začala totálním vítězstvím v demokratických volbách. Babišovi ovšem zajistila monopol na všechny služby spojené se seniory. Penze zvýšil, následná výhodnější pobytová a zdravotnická služba byla podmíněná registrací a založením účtu v jeho Sociálních centrech. Pro seniory to znamenalo zvýšení důchodu, kterým ovšem disponovaly zmíněná centra, když na účtu po smrti zbyly prostředky, propadly centrům. Ale nevolte ho, když vám tolik přidá a zajistí péči. Postupem času samozřejmě zlikvidoval všechnu konkurenci a byznys běžel na plné obrátky, stát platil penze, jeho Sociální centra inkasovaly platby. Zdánlivě dokonalá symbióza, ve skutečnosti způsob dalšího obohacení na konto všech. Nejen, že veškeré peněžní zůstatky propadly centrům, ale po pár měsících fungování všichni klienti psali závěti ve prospěch center. Kdo se o své starší rodinné příslušníky chtěl starat sám doma, čelil vyšším cenám služeb a neustálým hygienickým a sociálním kontrolám, pokutám či přímo odsouzení a ztrátě majetku. Přesně v souladu s tzv. Finančními dekrety, jejichž součástí byla stoprocentní evidence a kontrola všech plateb, cílené provokace, zákaz držení větší hotovosti u sebe i doma. Posílená finanční policie měla oprávnění vstupovat do domovů bez soudních příkazů i k namátkovým osobním kontrolám. V duchu hesla, kdo drží hotovost a nechce evidovat platby nebo tržby, je zločinec, který okrádá stát. Šrouby se dále utahovaly, udávání, více úředníků, více kontrol, více pokut. Povolená částka v hotovosti se zmenšovala. Byly zakázány jakékoliv transakce osobního rázu mezi fyzickými osobami v hotovosti, stejně jako hraní her o peníze. Moc dobře si pamatuji, kdy jsme hráli s kamarády o drobné. Přišla kontrola, určitě na udání, a byla nám vyměřena pokuta. Kdo neměl na účtě dostatek financí, byl odveden a udělena pokuta na majetku. Slyšel jsem o případech, kdy se kontrolovaní dostali i do potyčky, po té jejich rodina skončila bez majetku a byla zařazena do agrárního družstva. Tam bydlela na bývalých ubytovnách, pracovala v zemědělství, měla omezený pohyb. Málokdo se vyvaroval dodržování přísného řádu, proto byl pobyt při prohřešcích prodlužován. Samozřejmě konkurence v zemědělství byla zlikvidována, každý občan si musel měsíčně kupovat předem daný minimální počet výrobků vyrobených Agrofertem. Nikoho nezajímalo, jestli jste třeba vegetarián, alergik na laktózu nebo lepek. Odebrat, převést peníze. Přece ty peníze jdou na dopravu zdarma, na péči o seniory, vzdělávání a zdravotnictví. Stát jako firma, firma plná spokojených zaměstnanců, kdo odporoval, skončil opět nevalně. Firma vykazovala zisk pro podporující masy, firemní daně platili ti nespokojení.
Živnostníci v podstatě plnili roli zaměstnanců. Každý z nich měl povinnost nosit registrační tablet, který neustále monitoroval pohyb, v souladu s vývojem technologií byl posléze nahrazen náramkem, který se nesměl pod finančním postihem sundávat. Opět zde platila neomezená úřednická moc a zákaz držení peněz. Vyvléknout se z poníženého stavu šlo pouze na lékařské doporučení. A komu patřila veškerá zdravotnická zařízení ? ANO, Agrofertu.
V prvním roce platnosti dekretů se také Babiš a jeho hnutí vypořádalo s politickou konkurencí. První velkou rybou se stal pan Okamura, za finanční machinace byl odsouzen ke 20 letům a ztrátě majetku. Ztráta majetku ve prospěch státu, či-li Agrofertu. Pamatuji, jak na mítincích Babišovi jeho stoupenci a voliči nadšeně tleskali, jak bere majetek těm "zlým", aby ho přerozdělil těm "hodným." Převádění peněz do zahraničí se smělo jen přes státní banku, která mohla při sebemenším podezření peníze pozdržet nebo i zabavit. Kdo situaci dobře odhadl, zmizel v zahraničí, nejlépe za oceánem. Jsem rád, že to stihla i má dcera, která se tam vdala. Někdy se podařilo převést i část majetku. Platilo zde, kdo zaváhá, nežere. Jelikož se i po dalších teroristických útocích podařilo prosadit Protiteroristický zákon. Opět ty nadšené davy a rozhovory s lidmi v médiích. Reakce typu - ano, je to dobrý zákon, musíme si dát pozor na teroristy, monitoring osob, domovní prohlídky, porušení bankovního i advokátního tajemství. Copak ty lidi nechápali, že se to netýká jen zakuklenců nebo vousáčů, týkalo se o prostě všech. A jak to v naší kotlině chodí, začalo se udávat. Naštval vás soused, stačilo nahlásit na policii a buďte si jistí, že protiteroristická jednotka z vás něco dostala. Nemusel se přímo potvrdit terorismus, ale něco našli a následoval známý proces odsouzení, ztráty majetku a nucené práce pro Agrofert. Z politiků SPD, Pirátské strany a KSČM, kteří se nestali obětí Finančních dekretů a splňovali věkový limit do 35 let se stalo Hnutí mladých, které se stalo přívěskem hnutí ANO. Paralela s hnutím SSM z komunistického režimu je dost přesná. Součástí zákona bylo uzavření hranic, aby se k nám nemohli dostat nežádoucí osoby. Ale taky nepozorovaně ven. Když jste chtěli ven, ať už na chvíli nebo na stálo, museli jste se vykoupit. Ozbrojené složky byli posíleny na maximální úroveň.
Ještě bych zmínil školskou reformu, která už jen dokreslovala atmosféru. Zavedli se školní uniformy, každý žák při nástupu do školy obdržel opět tablet, přes který probíhala veškerá centrální komunikace se školou, evidovali se výsledky testů a monitoroval pohyb.
A co na to vše říkala EU ? Nic, všechny státy měly starosti samy se sebou, sociální nepokoje, teroristické útoky dovedly jednotlivé státy na pokraj občanské války. Nebylo ani potřeba vystupovat, prostě to přestalo fungovat.
Jedinou silou, která se snadno nevzdala, byla krajní pravice. Byla dobře organizovaná, houževnatá a zvyklá pohybovat se na hraně zákona už z dřívějších dob. Už z 90. let minulého století jsem měl dost přátel z jejich řad. Drželi se dlouho i po přijetí Protiteroristického zákona, jehož součástí samozřejmě bylo veliké omezení držení střelné zbraně i zbrojního průkazu. Pár razií skončilo střelbou, která měla za následek zpřísnění zákona. Následně došlo k pumovému útoku na jedno Sociální centrum, k němuž se sice nikdo nepřihlásil, ale obviněna byla právě pravice. Dle mého to ovšem byla provokace tajné služby. Koho by to před pár lety napadlo, jaké praktiky se vrátí. Následná vlna zatýkání a represe byla strašlivá. Naštěstí pro mě, nikdy jsem nebyl oficiálním členem ničeho a zbraň nikdy nevlastnil.
Zhruba před čtyřmi lety jsem se účastnil tajné schůzky zbytků pravicového odporu, kde se už jen z pomsty dohodlo několik scénářů atentátu na Babiše. Všichni jsme měli zahalené tváře, nikdo neměl s sebou mobil nebo jiné zařízení. Nikdy jsme se už po té nesešli. Já jen sledoval zmařené pokusy nedotažené do finální akce. Nedalo se ani rozpoznat, zda šlo o reálnou akci mých přátel či o provokaci. Zhruba po roce vše ustalo. Asi už opravdu nikdo nezbyl. Většina byla pochytána a uvězněna v tajných věznicích Protiteroristické jednotky, které si nezadaly s kriminály z 50. let minulého století. Ti šťastnější skončili jen jako otrocká síla v agrárních nebo průmyslových družstvech.
Proto jsem zvolil pomalou cestu, která dnes skončí. S dcerou jsem už dávno komunikoval přes nastrčený mail ve formě konceptu. V předem daný čas jeden napsal koncept mailu, ale neodeslal ho. Ten druhý se přihlásil na stejný mail, přečetl koncept, smazal a odpověděl. Druhý přečetl a smazal. Konec. Jen pár minut na bezpečnou komunikaci. Vše hlídané, všude agenti nebo kolaboranti. Už dávno pochopila, že se nikdy nesmí vrátit, ať se děje, co se děje. Že se něco chystá se dovtípila, ale nezrazovala mě od akce. Na to mě znala příliš dobře. A já zase věděl, že se mi to musí podařit, aby byla v bezpečí. Pravděpodobnost odvetného aktu ze msty na rodinném příslušníkovi v zahraničí byla malá. Můj úspěch garantuje chaos a ochromení ve všech státních složkách.
Má cesta spočívala v aktivním členství v hnutí ANO. Každodenní přetvářka a ztráta mých dosavadních přátel se stalo mým soukromým peklem. Pro své nadšení a výborné analytické vlastnosti jsem pomalu jsem stoupal na žebříčku popularity a důležitosti hnutí. I tak to nebude snadné, Babiš už nemá zapotřebí jezdit mezi lidi na velké mítinky, kde by byl útok snáze proveditelný. A po zmařených přípravách na jeho odstranění posílila i jeho přímá ochrana. Ale přeci jen se blíží volby a v každém kraji se aspoň mihne pozdravit své věrné ovečky.
Ve 3D tiskárně jsem si vyrobil dvě střelné zbraně na jeden výstřel a dva nože. Jsou připraveny na místě v místním centru, kde Babiš započne svou návštěvu. Byl jsem dokonce vybrán mezi pár šťastlivců, s kterými prohodí pár slov a podá si ruku. Tak jdeme na to.
Davy lidí, limuzíny, švédské stoly, bezpečnostní rámy a služba, prověřená obsluha. Už je v budově a já své zbraně mám u sebe. Každá střelná znamená jen jeden výstřel. Rád bych ho zabil nožem, koukal se mu při tom do očí a viděl prchající život plný paniky a strachu.
Jak já nesnáším jeho samolibý výraz, aspoň že rodinu nechal jinde. Blíží se, po každém boku jeden strážce. Budu muset zlikvidovat nejdřív je. Od Babiše nečekám rychlé reakce nebo aktivní odpor vzhledem k jeho věku, ale nesmím nic podcenit, nikdo jiný už není. Snad neselže zbraň, ale i stím počítám, moment překvapení hraje pro mě.
První strážce padá po výstřelu do hlavy bez možnosti reakce, druhý stačí vyndat zbraň, ale nestačí ji použít. Zahazuji použité zbraně a beru si nůž. Žádné zaváhání, rychlý řez přes hrdlo. Ruce mu automaticky vystřelily vzhůru ke krku. Útok na slabiny včetně stehenních tepen, útok na srdce zhatí ochranná vesta, beru druhý nůž a zabodávám ho do oka. Smrtelná rána. Padá k zemi, je hotovo. Beru strážcům zbraně, záložní zásobníky a vysílačku. Uběhla sotva minuta, dav se probírá, ozývají se výkřiky, dav ovládá panika, blíží se další strážci, výstřely zvětšují paniku. Likviduji nejbližšího protivníka a utíkám na terasu. Vím, že je konec, chci s sebou vzít ještě pár nohsledů. Cítím prudkou bolest v rameni, kulka mě jen škrábla. Lezu na střehu. Další výstřel, ostrá bolest v noze. Nemám páru, jestli kulka prolétla skrz nebo uvízla. Vyškrábu se na střehu, odvalím se stranou. Bolest v noze pulsuje. Sejmul jsem dalšího zbrklého strážce, co vylezl na střehu bez zajištění. Beru si jeho zbraň. Křik, chaos, povely, z dálky je slyšet vrtulník. Zjišťuji, že kulka v noze uvízla. Konec se blíží, schovám se za výklenek, nádech, výdech. Je krásný letní den. Nesmí mě dostat živého, ale ještě jich vezmu pár sebou. Tak polezte, teď už je to jednou, dokonáno jest. Hlavní strůjce nespravedlivých procesů, šikany a zbídačení svých odpůrců to má za sebou. Snad zbylo dost poctivých lidí, kteří procitnou, a kdyby ne, aspoň jsem pomstil své druhy. Pohled do dálky, modrá obloha, ptáci cvrlikají, nádherný den na smrt, tak dělejte, pojďte už, ještě jednou si zatancujeme ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 padesatka padesatka | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 10:55 | Reagovat

Děsivý. A vůbec mi to nepřipadá jako ze šuplíku sci-fi...:(

2 padesatka padesatka | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 10:57 | Reagovat

P.S. Nadpis jsi mohl nechat úplně stejný jako film, článek by smysl neztratil...
Je třeba zabít Babiše...:)

3 donPepe donPepe | 21. dubna 2018 v 11:18 | Reagovat

[2]: Pak by to mohlo být bráno jako návod, spolčení a příprava. Při případném výslechu teď uhádám, že se jedná o fikci, teda aspoň doufám :)

4 padesatka padesatka | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 11:19 | Reagovat

[3]: Ježíš, to mě nenapadlo...:)

5 donPepe donPepe | 21. dubna 2018 v 11:34 | Reagovat

[4]: Já pro jistotu, jestli už to třeba nezačalo, úředníci už jsou neurazitelní bez postihu :)

6 padesatka padesatka | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 11:35 | Reagovat

[5]: Hrůza mě jímá...

7 Kong Kong | 21. dubna 2018 v 19:14 | Reagovat

Ta komunikace s tím konceptem mi připadá dost naivní, vzhledem k tomu, že se to používalo v devadesátých letech na úplném začátku internetu, podobné byly ascii texty v souborech .jpg a .gif...

8 Kong Kong | 21. dubna 2018 v 19:23 | Reagovat

Zkuste tohle...

http://www.milanknizak.com/

9 donPepe donPepe | 21. dubna 2018 v 23:11 | Reagovat

[7]: No, asi ano, přiznám se, že v tomhle zběhlý nejsem, samozřejmě různé druhy šifrování, vzkazy v chatovacích místnostech v hrách, navíc i za 7 let může existovat úplně něco jiného na novém principu ... ale pořád platí, čím jednodušší, tím lepší, za těch pár let si právě na ten starý způsob už nikdo nevzpomene a ani ho nenapadne, že by to mohl někdo používat. Všeobecně, když budu připravovat trestný čin, nebudou mailovou či jinou komunikaci vůbec, osobní setkání s rušičkou a staré dobré písemné vzkazy a po přečtení spalte :)

10 Kong Kong | 22. dubna 2018 v 8:57 | Reagovat

Rušičky jsou zajímavá zařízení, ale mnoho i zkušených agentů skončí jako luncheon meat na okolních stěnách u ženijní náložky 200g TNT s připojeným mikrovlným detektorem...

11 donPepe donPepe | 22. dubna 2018 v 10:22 | Reagovat

[10]: Tak daleko snad ještě nejsme u nás :)

12 Kong Kong | 22. dubna 2018 v 11:28 | Reagovat

Má li na sobě ženijní náložka s mikrovlným detektorem ještě magnet nebo samolepicí folii, pak je to problém i pro soudruhy orgány.

www.magnety.cz

13 donPepe donPepe | 22. dubna 2018 v 12:20 | Reagovat

[12]: Doufám, že podobné znalosti a dovednosti nebudu muset v reálném světě využívat :)

14 Kong Kong | 22. dubna 2018 v 16:20 | Reagovat

Soudruh Bába je obklopen odborníky, kteří to použijí kdykoli s radostí, a ještě jim ty hračky  budete povinen financovat ...

15 donPepe donPepe | 22. dubna 2018 v 17:34 | Reagovat

[14]: O tom nepochybuji. Psal jsem to jako fikci, tak doufám, že to tak zůstane :)

16 Kong Kong | 22. dubna 2018 v 17:44 | Reagovat

https://www.alza.cz/maxi/detske-plenky/pampers/18855801-v5774.htm?kampan=adwma_plenky_plenky-pampers_c_9062889_e_1t2_116772328387&gclid=EAIaIQobChMImrO4rJzO2gIVkQrTCh30fwPQEAAYAiAAEgLq5vD_BwE

Vhodný preventivní doplněk pro hračky, rychlejší než bláto ve slípech.

17 Poustevnice, Čarodějka Poustevnice, Čarodějka | E-mail | Web | 23. dubna 2018 v 19:31 | Reagovat

Drsný triler, odvážný vypravěč, protiteroristická jednotak za dveřmi. O těch stranách bych asi polemmizovala. Levice a pravice postupně zdiskreditvány, soc.dem. se komentovat nedá. Asi budou muset vstát "noví bojovníci". ředstavovala bych si někoho s humorem, srdcem a selským rozumem. Vést by to mohl Martin Kabát.

18 donPepe donPepe | 23. dubna 2018 v 22:09 | Reagovat

[17]: Jo, tak třeba nás zachrání nová generace, i když u dospívající a děti jsou na tom dnes daleko hůře v sociálních interakcích a dovednostech v reálu, orientují se velmi dobře v interaktivním světě, kde se ovšem mohou též ztratit v dezinformacích a změnu režimu jen klikáním nezařídíme ...

19 Poustevnice, Čarodějka Poustevnice, Čarodějka | E-mail | Web | 23. dubna 2018 v 23:23 | Reagovat

Je to tak.

20 Larryjelia Larryjelia | E-mail | Web | 31. května 2018 v 11:28 | Reagovat

http://www.goshornstepbystep.com/component/k2/itemlist/user/675384  советские мультфильм смотреть бесплатно онлайн хорошего качества   В хорошем качестве 2016 онлайн полный фильм  http://immojpro.com/component/k2/itemlist/user/450487

21 JamesTup JamesTup | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 22:13 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama