Volební preference

16. června 2017 v 14:33 | donPepe |  Úvahy
Termín volební preference je slyšet i vidět každý den. Stranické aparáty se upínají k volebním průzkumám a dle nich vymýšlejí svá hesla a pokrucují programy. A volič jim na to zase skočí. Ale o tom jindy. Zaujala mě rezignace pana Sobotky na vedoucího muže ve straně. Na podruhé tedy demise vyšla, i když jiná. Nemám nikdy chuť ani nervy poslouchat politické proslovy plné prázdného tlachání. Ale přeci jen jsem zaslechl jeho poznámku, že volební preference ČSSD nejsou takové, jaké by si strana zasloužila, vždyť tak pilně pracuje. Tak vítejte vreálném světě normálních občanů, kteří si za svou práci a odvody zaslouží zdravější, průhlednější, vstřícnější a rychlejší státní aparát.
Pan Sobotka jen pokračuje ve fňukání, proč se tohle děje, vždyť já jsem tak hodný a pracovitý. Nemám rád politiky, kteří nikdy nedělali nic jiného a už jako cucáci naskolčili do poslaneckých lavic. Jejich odtržení od reality je o to větší. Jeho nastřádání si na byt s náhrad za cestovné hovoří za vše, je to jako zi ze sociálních dávek nastřádat na auto. Zkuste to.
Jeho proslov jen odráží jedinou politiku ČSSD, kterou umí. Rozdávat z cizího, přerozdělovat bez rozmyslu na následky jen pro čiré zalíbení se komukoliv. A diví se, že to nefunguje. Ale ty obraty, nerozhodnost, rozhádanost. Ani rozhodnutím soudu se neřídí a odměnu p. Altnerovi (uznávám, že je sporná) nezaplatili. Vymlouvají se na dědické řízení. Ale od občana vyžadují poslušnost vůči státu. Působí jako dítě ve školce, které je protivné a rozmazlené a neustále si ostatní děti kupuje bonbóny, jinak by si s ním nikdo nehrál.
A vše to navíc nahrává panu Babišovi, který si ze státu chce udělat svou firmu. ANO bude lépe, ale jen zaměstnancům té jeho firmy. Ostatní svlékne z kůže, sváže nařízeními za nezbytného elektronického monitoringu. Pořád mluví o výběru daní od živnostníků a drobných podnikatelů. A při tom by stačilo, aby holdingy typu Agrofertu neoptimalizivaly daně a vybraly by se navíc ne jednotky, ale desítky miliard. Naoko se zbavil vlastnictví, ale každému je jasné, že vše jede dle něj.
Jak optimalizoval, vyváděl, půjčoval a přesouval finance - tak by chtěl řídit stát ? Jeho holding je největší požírač dotací v celé EU. Jo, a to není vyčůraný Čech, ale Slovák. Ovšem při řízení státu, žádné dotace nedostane, jedniné dotace jsou ty ve formě daní, co od nás vybere, abych mohl ulevit velkým a zavázat si je. Malé si stačí zavázat koblihou či párkem zdarma.
Bohužel, alternativa není. K volbám sice půjdu, ale obávám se výsledku. A jestli vznikne po Novém roce dvojblok Babiš Zeman, je to pomalu na odchod do ilegality.
Tak že preference ostatních stran, leťte vzhůru, ať zaženete mou noční můru !
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 16. června 2017 v 14:58 | Reagovat

Pod tento článek bych se klidně podepsala! :) Jestli to není tajemství, můžu se zeptat koho budete tedy volit Vy?

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 16. června 2017 v 16:04 | Reagovat

Umělá inteligence spustí globální dominový efekt

Nahrazení zaměstnanců za stroje a počítače, je nutné udělat okamžitě a globálně, přichází právě čtvrtá evoluční proměna civilizace, pomocí strojů a počítačů, nezaměstnanost a bída, bude globálním problémem, který nebude už možné řešit politicky a ekonomicky, je naivní si myslet to, že vzniknou nějakým zázrakem nová pracovní místa, období zázraků už skončilo, teď bude období, ve kterém budou lidi utíkat z měst a vesnic do divočiny, kde není elektřina, protože ve městech a na vesnicích nebude práce pro lidi.

Tak jako byl vynález telefonu velikou změnou, která vyvolala mnoho dominových efektů, tak stejné to bude s vynálezem umělé inteligence, vše najednou bude všude inteligentnější než člověk! Stane se z nás obrazně ubohý evoluční zmetek, který je k ničemu v moderní digitální civilizaci, a tak budeme muset civilizaci opustit, abychom si zachránili holou existenci.

Za pouhých deset let zde už nebudou v provozu školy, nejprve se zavřou vysoké školy, potom se zavřou střední školy a nakonec se zavřou i základní školy. V kancelářích budou sedět jenom GVKB roboti a lidi budou jenom dělníky, co budou závislí na přídělovém GVKB systému, dělníků bude všude rychle ubývat díky inteligentním robotům, až poslední dělník odejde z civilizace do divočiny.

Pátá evoluční proměna, bude už bez lidí v civilizaci, a při této evoluční proměně za třicet let, se nahradí inteligentní stroj, za inteligentního robota. Vše se dneska urychlilo díky internetu, někdo něco vytvoří nového, a díky internetu o této novince je informován celý svět za několik minut! Dříve se vše počítalo na roky, dneska se vše už počítá na minuty, přichází doba dominových efektů, kdy krach jednoho mocného centra, může eliminovat globálně tisíce jiných center, za několik minut.

3 donPepe donPepe | 16. června 2017 v 17:27 | Reagovat

[1]: ještě nevím, možná Piráty,když budou mít šanci se dostat, spíše mám seznam těch, co volit nebudu :)

4 donPepe donPepe | 16. června 2017 v 17:29 | Reagovat

[2]: Asi tak rychle to nepůjde. A dělníci nebudou odcházet do divočiny, jelikož při takovém rozvoji, už žádná divočina nebude, leda poušť ...

5 N. N. | 17. června 2017 v 21:27 | Reagovat

Na konci GVKB robotické inteligence zbyde jeden světový počítač který se bude nacházet všude, a bude až do konce Světa spotřebovávat všechnu vyrobenou energiina výpočet, jestli je 2+2 pět a nebo osum, a z jakého důvodu.

6 N. N. | 17. června 2017 v 21:31 | Reagovat

Volby nakonec nevyhraje Babiš ale Paroubek, protože bude muset platit tak do 75 let alimenty, a ty melouny na studium své dcerky v emerice bude muset někde sehnat, jinak by se ocitnul na ulici.

7 donPepe donPepe | 18. června 2017 v 7:45 | Reagovat

[6]: Ze života :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama