Válka policajtů

11. června 2016 v 9:08 | donPepe |  Úvahy
Tento článek tak trochu navazuje na předešlý, kde jsem řešil problematiku policejníh státu. Chaos v policii se nám posunul opět o kousek dál. Vyhrotil se spor mezi elitnímu oddíly a vedením policie, které chce reorganizací otupit jednotlivá ostří. Začal to pan Ivan Langer, který si z policie udělal soukromou bezpečnostní agenturu, která zametala kauzy pod koberec a kmotři měli ráj. Nejen kmotři z ODS, abych byl spravedlivý, jelikož na krajské úrovni šla ODS s ČSSD ruku v ruce za světlými a bohatými zítřky.
Další díl skládačky je p. Nečasová (Nagyová), která používala rozvědku k osobním záležitostem a sbírala i předávala informace dalším kmotrům. Další zajímavostí je, že skoro všechny u soudu zastupuje p. Sokol, bývalý ministr vnitra. Ale zpět k policii. Už od Langra je post krajského, ale i okresního velitele v podtatě kariérní-politická funkce. Styl prosadíme tě a ty nám půjdeš na ruku funguje dodnes.
A když už to vypadalo, že i politici doplatí na svá jednání bez skrupolí, tak má dojít k reorganizaci, která i kdyby proběhla v pořádku, minimálně zdrží vyšetřování. Autoři počítají samozřejmě i s tím, že lidé budou odcházet, noví se teprve budou seznamovat a výsledkem je získání času na zametání stop a důkazů. Za vší hledej ČSSD, která má momentálně nejvíce starých kostlivců ve skříni.
O stavu policie a lidech na vyšších postech vypovídá i to, že bývalý policejní prezident si v podstatě dá inzerát, budu kandidovat v krajských volbách, jedno za koho. Že má cenné informace o všem možném a potřebné vazby a vliv na probíhající vyšetřování, je jasné.
Sám jsem zvědavý, jaký bude výsledek souboje mocenských skupin. Policejní prezident zatím utíká z tiskovky a schovává se za bezpečnostní radu státu. V každém případě už teď prohrávají všichni normální občané, jelikož plicie se soustředí na své vnitřní škatulata a hry a případy budou u ledu. Ať si každý udělá sám obrázek o tom, komu to vyhovuje.
Platí nové heslo: Vyvolej chaos a dál panuj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 11. června 2016 v 12:25 | Reagovat

pěkný článek :-)

2 donPepe donPepe | Web | 11. června 2016 v 15:20 | Reagovat

[1]: Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama