Muslimové, nezletilé nevěsty, pedofilie

6. června 2016 v 9:09 | donPepe |  Úvahy
Problém nezletilých nevěst v Evropě nám už klepe na dveře. V Německu o situaci bude rozhodovat soud. Se stále rostoucí uprchlickou vlnou bude problém stále aktuálnější. Navíc si nedělejme iluze, že k tomu už dávno nedochází v uzavřených muslimských komunitách. Výjimkou nejsou 13 leté manželky s dítětem. A co na to multikulturisté a tzv. sluníčkáři ?
Asi nic, jen se nedotknout něčího náboženství a zvyků a pochopit je. Z takového přístupu mně osobně je na zvracení. Ještě by to mohl posvětit Evropský soud a vyplácet uprchlíkovi sociální dávky, aby si mohl užívat se svými třemi 13 letými manželkami. A kdo proti tomu bude protestovat bude vydám muslimské komunitě ke kamenování.
Tak jsem si trochu zapřeháněl, ale ještě před pár lety jsme nemuseli řešit takové problémy a kdyby s tím tehdy někdo přišel, měli by ho ostatní za ignoranta a blázna. Největší problém Islámu je jeho konzervatismus. Vše je předem dáno a žádný vývoj není žádoucí. A proto spousta pravidel je poplatná velmi rannému středověku. Ale snad každý cítí, že muž ve středním věku by neměl mít nezletilé manželky a sdílet s nimi lože. Už tak za za náboženství (jekékoliv) schovává spousta darebáků, psychopatů a sociopatů. Chceme snad dávat návod pedofilům: přistoupit na Islám, objednat si dětské nevěsty např. z Jemenu a stát se legálním pedofilem pod křídly neziskovek a státu.
Tento článek nemá za cíl šířit nenávist, ale má sloužit k zamyšlení nad dalším problémem, který vyvstává se střetem různých kultur a zvyků. Je třeba vidět všechny širší souvislosti i důsledky. Pro konzervativní muslimy jsme jen nevěřící psi, oni nám přinášejí pravou víru do našich zemích, přizpůsobit se máme my.
Pro srovnání, kdyby zde chtěli svoje zvyky provozovat přívrženci temné bohyně Khálí, úřady by určitě zasáhly a neziskovky by nepodporovaly lidské oběti při náboženských rituálech. Pro mě je 13 dívka ve vztahu se zralým mužem oběť, ať už jí k tomu dovedli její rodiče nebo si jí vyhlédli na nějakém trhu.
Sám jsem zvědavý, jak o situaci budou rozhodovat evropské soudy, a jestli se nám dostane pravdivých informací v médiích. První zprávy o nezletilých nevěstách, které už mají i děti, jsou určitě jen špička ledovce. Neměli bychom zavírat oči jen proto, že se děje v uzavřených komunitách. Pedofil zasluhuje trest, ať už je katolík, muslim, hinduista nebo bezvěrec.
Jestli jsem někoho článkem přinutil k zamyšlení nad dalším problémem, splnil svůj účel. A jestli jsem naštval zastánce multikulti, ještě lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 6. června 2016 v 11:06 | Reagovat

zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama