Zákon o pohlavním styku

24. února 2016 v 12:22 | donPepe |  Úvahy
Dnes ráno při přípravě snídaně jsem zaslechl z televize, že do vlády má dnes jít projednání zákona o pohlavním styku. Zřejmě byl mozek naladěn jiným směrem. Při ověřování jsem samozřejmě zjistil, že se jedná zákon o platebním styku. Někdy teda může i souviset. Pokusím se ale téma zákona o pohlavním styku rozvinout.
Pohlavní styk má určitě kladný vliv na ekonomiku. Lidé utrácejí za různé přípravky, pomůcky, spodní prádlo, kosmetiku. Aby dobře vypadali a měli dobrou kondici, navštěvují fitcentra, požívají další doplňky stravy. Ženy občas využijí k nátlaku na koupi dražšího oblečení. Muži pak mladším milenkám dopřávají různě drahé doplňky šatníku i domácnosti.
Tak že kladný vliv na ekonomiku máme doložený, tak zbývá úřednická stránka. Občané budou rozděleni do věkových kategorií a budou mít nařízený určitý počet pohlavních styků. Dle inspirace od EET a STK bude každý styk fotograficky zdokumentován, vše řádně zasláno na sběrný server. Kdo nedodrží kapacitu, dostane pokutu, kdo překročí, bude si moct odepsat určitou částku z daní. Stát pak nabere spoustu úředníků (podpora zaměstnanosti), kteří budou zpracovávat a uchovávat data, hodnotik kvalitu styku a ověřovat pravdivost dokumentace při náhodných kontrolách domácností v nočních hodinách (po domluvě i ve dne).
Tak teď jen zbývá to přepracovat do paragrafů a tabulek. Tak hodně štěstí všem a za pár let se sejdeme na úřadě "Dohled nad četností a kvalitou pohlavního styku."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama